«Аталанта» у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи обіграла «Байєр» з рахунком 1:0. Першу гру бергамці виграли 3:2 та пробилися до чвертьфіналу.

Ліга Європи. 1/8 фіналу

Байєр – Аталанта 0:1 (перший матч 2:3)
Гол: Бога, 90+2.

Маліновський вийшов у стартовому складі Аталанти. Українець завдав трьох ударів по воротах Байєра, проте відзначитися не зміг. Руслана замінили на 65-й хвилині. Вже без українського півзахисника, який став головним героєм першого матчу команд, бергамаски змогли вирвати перемогу в компенсований час. Відзначився Бога, який і замінив Руслана.

Не просто дався вихід до чвертьфіналу Барселоні. В Іспанії суперники розійшлися миром, а в Стамбулі саме турки відкрили рахунок. Проте, Педрі та Обамеянг все ж змогли вивести каталонців у наступний раунд. Там же зіграють Брага та Рейнджерс, які пройшли Монако та Црвену Звезду відповідно.

Жеребкування чвертьфіналів Ліги Європи відбудеться вже 18 березня.