МЮ з новим тренером стартував в АПЛ із ганебної поразки

Англійський «Манчестер Юнайтед» із новим головним тренером голландцем Еріком тен Хагом невдало стартував у новому сезоні прем’єр-ліги.

«Червоні дияволи» приймали на рідному «Олд Траффорд» «Брайтон», який ніколи не хапав зірок з неба, і примудрився програти. У першому таймі півзахисник гостей Паскаль Гросс оформив «дубль», шокувавши вболівальників, що зібралися на трибунах, а після перерви футболісти «Брайтона» змогли стримати натиск іменитих суперників, пропустивши лише після гола у свої ворота. Зазначимо, що на 53-й хвилині на поле вийшов п’ятиразовий володар «Золотого м’яча» Кріштіану Роналду, який влітку мав намір залишити «МЮ», але допомогти «манкуніанцям» уникнути ганебної поразки (1:2) не зміг.

Манчестер Юнайтед – Брайтон 1:2 (0:2)

«Манчестер Юнайтед» – «Брайтон» – 1:2

Голи: Мак Аллістер, 69, автогол – Гросс, 30, 39

«Манчестер Юнайтед»: Де Геа – Далот, Магвайр, Мартінес, Шоу (Маласія, 90) – Мактоміней (ван де Бек, 78), Фред (Роналду, 53) – Санчо (Еланга, 90), Еріксен, Решфорд – Бруну Фернандеш (Гараншу, 90).

«Брайтон»: Санчес, Данк, Вебстер, Велтман, Марч (Колвілл, 90+1), Лаллана (Мвепу, 76), Гросс, Мак Аллістер, Кайседо, Велбек (Ундав, 90+5), Троссард (Лемпті, 75).

Author: Сапотюк Юрій