Каррагер: Гроші були головним чинником у переговорах Ліверпуля із Салахом

Колишній захисник “Ліверпуля” Джеймі Каррагер прокоментував укладання нового контракту з Мохамедом Салахом.

“Думаю, кожен просто задоволений, що він уклав угоду. Схрестимо пальці в надії на те, що в наступні три роки він показуватиме те, що й у попередні п’ять років. Впевнений, він зможе.

Можливо, гроші були головним чинником у переговорах. У цьому нічого неправильного. Салах не гірший за нікого іншого в Прем’єр-Лізі чи європейському футболі, особливо на своїй позиції, і він відчував, що заслуговує на відповідну зарплату. А ми знаємо, які гроші отримують такі гравці в інших клубах.

“Ліверпуль” ніколи не платив таких зарплат — точно за нинішніх власників, і я думаю, багато фанатів “Ліверпуля” поважають цю модель, бо вона забезпечила великий успіх клубу. Фанати практично готові миритися з тим, як вони укладають контракти та купують гравців.

Думаю, їх би не критикували так сильно, якби Салах пішов. Але коли ти маєш такого особлиго гравця, як Салах, від свого правила можна і відступити. Я не говорю, що потрібно обов’язково порушувати його, але хоча б наблизитися до того, до чого ти хочеш”, – повідомив Каррагер Sky Sports.

 

Author: Сапотюк Юрій