Кубок Англії. Челсі та Ліверпуль лише в серії пенальті визначили переможця

У фінальному матчі Кубка Англії Ліверпуль святкував перемогу над Челсі.

Основний та додатковий час не подарував забитих голів. Переможець матчу визначився у серії пенальті. У футбольній лотереї фортуна посміхнулася Ліверпулю – 6:5.

Кубок Англії
14 травня, фінал
Челсі – Ліверпуль 0:0 (пен. 5:6).

0:0 – в основний час і в екстратаймі та перемога в серії пенальті. Це – короткий опис двох фіналів за участю “Ліверпуля” та “Челсі” у нинішньому сезоні.

Початок вирішального поєдинку за Кубок Англії, безумовно, був за “Ліверпулем”. Причому основна загроза йшла з лівого флангу, де мучив оборону Луїс Діас. Але лондонці витримали цей тиск і після чверті години самі стали перевіряти міцність оборонних порядків свого суперника. До того ж, до 30-ї хвилини для “червоних” прозвучали два тривожні дзвіночки. Спочатку Алісон, перериваючи вихід віч-на-віч, зіткнувся з Маркосом Алонсо і попросив допомоги лікарів. А ще за кілька хвилин на газон опустився Мохамед Салах. Зрештою, єгиптянин залишив поле, і тепер у всіх буде питання – в якому стані підійде футболіст до фіналу Ліги чемпіонів.

Другий тайм розпочався вже з атак “Челсі”, у складі якого активністю виділявся Маркос Алонсо. Проте, як і у випадку з мерсисайдцями, команді Томаса Тухеля не вистачало влучності при завершенні атак.

Наприкінці основного часу ближче до перемоги був “Ліверпуль”, але Луїс Діас, якого було визнано Гравцем матчу, так і не зміг відправити м’яч у сітку, а у двох випадках “Челсі” врятували штанги.

Екстратайм – 30 хвилин, які під час перегляду відеозапису цього фіналу можна сміливо перемотати. А ось серія пенальті знову вдалася. Коли здавалося, що Садіо Мане знову стане тією людиною, яка приносить своїй команді трофей, на перший план вийшов Менді, який відбив удар сенегальця. Так що героєм став грек Костас Цимикас, сталеві нерви та точний удар якого принесли “Ліверпулю” другий трофей цього сезону.

Author: Сапотюк Юрій