Клопп: якби мені потрібно було багато титулів, я перейшов би в Баварію

Наставник «Ліверпуля» Юрген Клопп визнає, що його не турбує кількість титулів, які виграли в його кар’єрі, інакше він продовжив би роботу в мюнхенській «Баварії».

«Червоні» Клоппа мають шанс виграти другий трофей у сезоні в суботу, якщо вони обіграють «Челсі» у фіналі Кубка Англії. До цього німець із «Боруссією» та «Ліверпулем» виграв 10 титулів.

Коли його запитали про його скромний багаж, Клопп відповів: «У який клуб мені слід перейти, щоб мати іншу ситуацію? Єдине, що я міг би зробити, це запитати Гвардіолу, чи він не втомився від усіх цих перемог, і чи не хоче передати мені управління «Манчестер Сіті». Чи це ідея? Це не спрацює, я не хочу цього робити. Я міг би очолити Баварію кілька разів, я міг би виграти більше титулів у своєму житті. Я цього не робив. У мене контракт тут – у «Ліверпулі». І це абсолютно нормально. Світ не сповнений переможцями, сподіваюся, світ сповнений першопрохідцями. Я намагаюся і іноді виграю зі своєю командою трофеї. Я задоволений цим. Я не завжди налаштований позитивно, але дайте мені секунду, і знайду привід для оптимізму».

Author: Сапотюк Юрій